Siedziba główna 
Szyby gięte


47-246 Stara Kuźnia
ul. Wieczorka 30 
tel./fax  (077) 48 48 621 
tel./fax  (077) 40 63 316
tel./fax  (077) 40 63 317
biuro@angra-szklo.pl 

Szyby hartowane


47-220 Kędzierzyn - Koźle
ul. Mostowa 
(obok zakładów azotowych)
tel./fax (077) 48 12 454
hartownia@angra-szklo.pl 

 

Znajdź osobę z którą chcesz się skontaktować. Nie krępuj się pytać. 
Jesteśmy po to, by ci pomóc. 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "ANGRA"
ul. Wieczorka 30, 47-246 Stara Kuźnia 

Andrzej Gralak - właściciel
tel. (077) 48 48 621 w. 11
e-mail: a.gralak@angra-szklo.pl

Sławomir Burski - kierownik zakładu
tel. (077) 48 48 621 w. 12
kom. 0 604 053 922
e-mail: s.burski@angra-szklo.pl

Joachim Jona - mistrz ds. produkcji
Sławomir Gilewski - mistrz ds. produkcji
tel.
(077) 48 48 621 w. 14
e-mail:
produkcja@angra-szklo.pl

Sebastian Stanitzek - spec. ds. exportu, projektant form
tel. (077) 48 48 621 w. 11
e-mail:
s.stanitzek@angra-szklo.pl

Tomasz Gralak - sekretariat
tel. (077) 48 48 621 w. 11
e-mail: t.gralak@angra-szklo.pl

Agnieszka Kuczera - główna księgowa
tel/fax. (077) 48 48 621 w. 22
e-mail:
a.kuczera@angra-szklo.pl

Katarzyna Burska - księgowa
tel. (077) 48 48 621 w. 23
e-mail: k.burska@angra-szklo.pl


 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "ANGRA"
oddział hartowania szkła giętego
ul. Mostowa 28b, 47-220 Kędzierzyn Koźle
tel/fax. (77) 481 24 54
e-mail: hartownia@angra-szklo.pl

Mariusz Mazurek - kierownik oddziału
tel.
(77) 481 24 54 w. 9
kom. 0 664 02 79 02
e-mail: m.mazurek@angra-szklo.pl

Arkadiusz Bich - Mistrz d/s Produkcji
tel.
(77) 481 24 54 w. 1
kom. 664 027 920
e-mail: a.bich@angra-szklo.pl

Sekretariat:
Ewa Stanitzek
tel.
(77) 481 24 54 wew. 1
e-mail: e.stanitzek@angra-szklo.pl

Beata Czerwińska
tel.
(77) 481 24 54 wew. 1
e-mail: b.czerwinska@angra-szklo.pl

Dział utrzymania ruchu:
Mirosław Szatkowski
tel.
kom. 664 027 915
e-mail: m.szatkowski@angra-szklo.pl

 

Copyright by Czerwo 2005